O

Oferta

Nasza Oferta

12/05/18

Wakacje w Warszawie ? Na Warszawskiej Starówce ? Czy to możliwe ?

Widok na Most Śląsko Dąbrowski i Stare Miasto z Wybrzeża Szczecińskiego, Warszawa

Warszawska Starówka, Zamek Królewski i przepiękna Wisła na wyciągnięcie ręki. To jedne z atutów, które, sprawiają że Castle Inn jest niebanalnym miejscem na spędzenie wakacji.

Na Starówce w miesiącach letnich znajdziesz mnóstwo wyjątkowych atrakcji. Szczególnie wtedy, Starówka tętni  kakofonią dźwięków, smaków i zapachów w niepowtarzalnym wydaniu. Będziesz mógł/a z radością włóczyć się  po wąskich uliczkach  Starego Miasta, kosztować wyśmienitych dań w ukwieconych ogródkach i wsłuchiwać się w barwny korowód pulsujących dźwięków.

Tu w lecie odbywa się cała masa plenerowych koncertów i szeroka oferta wydarzeń kulturalnych, a na Podzamczu  można podziwiać Multimedialny Park Fontann.

Gdy zapragniesz plażowania, dosłownie tuż obok , masz do dyspozycji Wisłę – królową polskich rzek.  Na praskim brzegu znajdziesz mnóstwo plaż, a na lewobrzeżnym nowoczesny deptak – Bulwar Wiślany.

Możesz urządzić sobie leniwe plażowanie, piknik u podnóża Zamku Królewskiego. Będziesz wypoczywał na białym piasku, patrzył  na wodę, a w bliskiej perspektywie  budynki Starego Miasta będą uśmiechały się do Ciebie. Czy to nie wspaniałe ?

Zapraszamy do skorzystania z naszego pomysłu na wakacyjny pobyt , który obejmuje:

  • 2 noclegi dla 2 osób w wybranym pokoju z wyobraźnią o standardzie deluxe lub dbsp
  • Śniadania w formie bufetu lub podane prosto do łóżka
  • Warszawski poczęstunek
  • Kosz piknikowy

Opcje dodatkowe:

–  Kosz aromatycznych, letnich  owoców – 35pln

–  Przejażdżka bryczką po Starówce – 300pln

–  Wycieczki po Warszawie/  do uzgodnienia

–  Masaż/ do uzgodnienia

–  Kolacja przy świecach w restauracji/ do uzgodnienia

Wszelkie pytania dotyczące rozszerzenia oferty, dostępności pokoi oraz rezerwacji proszę kierować na adres e-mail lub numer telefonu:

e-mail : castleinn@castleinn.pl

tel. +48 22 425 01 00

Cena pobytu: 800PLN (cena zawiera wybór ulubionego pokoju, dzieci do 12 lat na dostawce gratis ), każdy dodatkowy nocleg 270pln/ ze śniadaniem dla 2 osób (dzieci do 12 lat gratis).

Oferta dostępna od  01.07.2018 do 23.09.2018

5925786150a92_o,size,933x0,q,70,h,b2b70d