Zarezerwuj teraz

Facebook Icon Instagram Icon TripAdvisor Icon
Facebook Icon TripAdvisor Icon
B

Our Blog

porttitor felis sit amet

08/03/15

Z myślą o Tobie

Z myślą o Tobie

„Miłość jest przestrzenią i czasem odmierzanym przez serce”
Marcel Proust

Warszawska Starówka to idealne miejsce na spotkanie we dwoje. Niezależnie od pory roku, wiosną, latem, czy zimą, tętni życiem, a ta zmienność aury dodaje jej kolorytu i magii.

Pomyśl o bliskiej Ci osobie i zaproś na wspólne przeżywanie magicznych chwil w Art Hotelu Castle Inn, który mieści się w szesnastowiecznej Kamienicy Kościelskich, tuż przy Zamku Królewskim, w samym sercu Warszawskiej Starówki.

Każdy z pokoi w CASTLE INN jest estetyczną przygodą. Każdy jest jak wysmakowana ilustracja do miłosnej historii, którą zapragniesz opowiedzieć ukochanej osobie – może zechcesz Ją lub Jego przenieść w czasie do sypialni Napoleona, może w Krainę Czarów Alicji, może w nowoczesny klimat komiksów i pop-artu, albo zapragniesz utulić na okrągłym łożu w pokoju Esher?

Nasz hotel daje właśnie taki magiczny azyl zakochanym. Pomyśl o ukochanej osobie, a my w naszych niepowtarzalnych wnętrzach, ozdobionych na tę okazję wyjątkowo, ofiarujemy Ci magię i czary, które sprawią, że ta niezwykła moc pozostanie z Wami na zawsze.

Zapamiętaj, stąd widać wszystko, tu myśli biegną inaczej…

Zapraszamy do skorzystania z naszego pomysłu na pobyt we dwoje, który obejmuje:

  • 2 noclegi dla 2 osób w wybranym pokoju z wyobraźnią o standardzie Deluxe
  • Śniadania serwowane w dwóch wersjach
  • Wino musujące serwowane do pokoju

 

„Miłość nie istnieje w sobie, ale w nas, jest naszym osobistym dziełem”.
Marcel Proust

Wszelkie pytania dotyczące rozszerzenia oferty, dostępności pokoi oraz rezerwacji proszę kierować na adres e-mail lub numer telefonu:
e-mail : castleinn@castleinn.pl
tel. +48 22 887 95 30