Ceny pokoi w Castle Inn nie są stałe i zależą od terminu pobytu. Dokładną cenę za nocleg w danym terminie można sprawdzić poprzez system rezerwacji on-line lub telefonicznie.

Podane ceny nie zawierają śniadań, których koszt wynosi 35 PLN od osoby.
Celem dokonania rezerwacji on-line wymagane jest podanie informacji dotyczących Państwa karty kredytowej (numer karty oraz data ważności). Karta nie jest jednak obciążana, a służy jedynie jako gwarancja Państwa przyjazdu zgodnie z poniższymi zasadami:

W przypadku anulowania rezerwacji do 2 dni przed datą przyjazdu, hotel nie obciąży Gościa opłatą za anulowanie rezerwacji..
W przypadku anulowania rezerwacji po tym terminie, hotel obciąży Gościa opłatą za pierwszą noc .
W przypadku nie pojawienia się Gościa w hotelu, hotel obciąży Gościa pełną opłatą za zarezerwowany pobyt.

Jeśli nie dysponują Państwo kartą kredytową istnieje możliwość zagwarantowania zamówienia poprzez przelew bankowy – w tym celu prosimy o kontakt z recepcją (castleinn@castleinn.pl).

Rezerwacje grupowe
W przypadku chęci dokonania rezerwacji grupowej (powyżej 5 pokoi) prosimy o kontakt bezpośredni z managerem hotelu (manager@castleinn.pl). Dla rezerwacji grupowych mogą obowiązywać inne warunki gwarancji zamówienia.

Wybór pokoju
W przypadku chęci rezerwacji konkretnego pokoju (nie tylko typu) prosimy o kontakt z recepcją. Zagwarantowanie wyboru określonego pokoju wiąże się z opłatą w wysokości 10% wartości noclegu.

Winda
W celu ochrony oryginalnego, XVI-wiecznego stropu, w budynku nie ma windy. Na życzenie personel pomoże Państwu we wniesieniu bagażu do pokoju.

Zwierzęta
Istnieje możliwość przyjazdu do hotelu z małymi zwierzętami. Koszt pobytu zwierzęcia wynosi 50 PLN za dobę. W cenę wliczone jest wypożyczenie miski i kocyka.